شماره خط ویژه 2 - 22694670-021

درباره ما

درباره ما

با هدف ارائه مشاوره فنی، اقتصادي و مالي به صنايع مختلف كشور و همچنين ارائه راهكارهاي مديريتي به مديران صنايع جهت افزايش بهره وري واحدهاي صنعتي راه اندازی گردیده است. این شرکت با دارا بودن کادری متخصص شامل كارشناسان فنی در علوم  مختلف و كارشناسان مالی، اقتصادی و نرم افزاري مفتخر است به عنوان عضو کانون مشاوران اعتباری و سرمایه گذاری بانکی با گرایش تخصصی صنعت شاخه انرژی، نفت و گاز و صنعت شاخه مصنوعات ، صنعت شاخه فلزات و معادن، کشاورزی و صنایع تبدیلی و خدمات فعاليت نمايد. همچنين اين شركت داراي رتبه از سازمان مديريت و برنامه ريزي كل كشور در رشته هاي صنايع سلولزي ، شيميايي ، تبديلي و تكميلي كشاورزي ، نساجي و پليمري مي باشد.   

یکی از خدمات این شرکت بررسي امكانسنجي پروژه هاي صنعتي و  تهیه طرح توجیهی مطابق با چارچوب و ضوابط بانکی کشور و ادامه کار تا  مرحله تامین مالی پروژه ها از سیستم بانکی کشور می‌باشد . اين شركت جهت بالا بردن دقت و سرعت عمليات و استاندارد بودن گزارش هاي خود در بررسي هاي  مالي و نظارت  طرح ها از نرم افزار بين المللي  Comfar III و primavera استفاده  می‌‌ نماید. همچنین این شرکت با داشتن تیم تخصصی در زمینه خدمات مهندسی ، تدارکات و ساخت طرح ها و پروژه های صنعتی و کارخانجات نیز فعالیت می نماید.

لازم به ذکر است درسا صنعت یکی از اعضای کانون مشاوران اعتباری و سرمایه گذاری بانکی ، مشاور امین سازمان سرمایه گذاری خارجی و کمکهای اقتصادی و فنی ایران ، عضو انجمن صنفی مشاوران بانک صنعت و معدن و همچنین از اعضای انجمن مشاوران مدیریت ایران می باشد.

کشف فرصت‌های شغلی

با جستجو در آگهی‌های استخدام، شغلی را انتخاب کنید که با شرایط ایده‌آل شما همخوانی دارد.

ارتباط با ما

آدرس : تهران ، خیابان شریعتی ، نبش شمالی پل صدر ، برج صدر ، طبقه ششم ، واحد A

تلفن : 2 - 22694670 021
فکس : 22242075 021

خبرنامه